Uncategorised

Oferta

 

 

OSK Postęp – pojazdy egzaminacyjne, najlepsze ceny w Lublinie, szeroka dostępność godzin…

Ponieważ oferta OSK Postęp skierowana jest do osób w różnym wieku, dostępność instruktorów jest zróżnicowana i dopasowana do planu dnia przyszłego kierowcy. Nauka przebiegnie sprawnie, a Ty z każdą kolejną godziną poczujesz, że zdanie państwowego egzaminu na prawo jazdy kat. B, nie będzie już stanowić dużego problemu. Szkoła prowadzi nauki w samochodach marki Hyundai i20 – a więc w dokładnie tym samym modelu, w którym zdaje się egzaminy w WORD LUBLIN.

Są to tak zwane samochody egzaminacyjne, nauka w pojeździe takim samym, jak ten, w którym później zdajemy egzamin, przekłada się na doskonałe efekty i ogranicza stres związany z koniecznością „przestawienia się na inny pojazd” w trakcie egzaminu. Elastyczny grafik, doświadczeni instruktorzy i kurs jazdy, samochody egzaminacyjne… To wszystko w niezwykle atrakcyjnej cenie wynoszącej 2000 zł za cały kurs! 

 

 

O nas

  • Kategoria: Uncategorised
  • Opublikowano: czwartek, 30 grudzień 2021 13:12
  • Super User
  • Odsłony: 261

 

OSK Postęp – rozpocznij nauki jazdy samochodem jeszcze w tym roku!

 

Doświadczenie, cierpliwość, sumienność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego przyszłego kierowcy – to właśnie OSK Postęp, grupa instruktorów z bogatym doświadczeniem i wszelkimi kwalifikacjami niezbędnymi do tego, aby nauczyć nawet najbardziej zestresowane osoby, prawidłowej jazdy samochodem, a także właściwego obycia w ruchu drogowym.

 

Pomimo tego, że ośrodek dopiero rozpoczyna swoją działalność, instruktorom OSK Postęp nie można odmówić ogromnego doświadczenia, nabytego w trakcie wieloletniej praktyki w wiodących ośrodkach nauki jazdy. Oferta OSK Postęp skierowana jest do osób w każdym wieku – zarówno tych, dopiero wkraczających w wiek dorosłości, jak i 30, 40, 50 czy 60-latków!

 

 

Jak nas znaleźć ? 

 

Zapraszamy do naszego biura w Lublinie 

ul. Podwale 15

20-400 Lublin 

Tel: 889-639-393

 

 ul. Podwale 15

20-400 Lublin 

Tel: 889-639-393